rozszerzenie wstępu
Witamy Państwa!

Spółka VERA-AGRA zajmuje się dystrybucją nasion warzyw, kwiatów i ziół pod marką WOMIR. Jest to handel sezonowy rozpoczynający się w grudniu i trwający do czerwca następnego roku.

Nasiona do handlu pozyskiwane są z produkcji własnej, od rolników indywidualnych posiadających z nami umowy kontraktacyjne oraz od polskich i zagranicznych firm hodowlano-nasiennych. Nasiona są pakowane w opakowania pod marką WOMIR, która to w latach 2000-2003 posiadała 17% polskiego rynku i mimo upadłości firmy istnieje na rynku i w dalszym ciągu na produkty firmowane tą nazwą jest duży popyt. Nasze produkty trafiają do działkowców za pośrednictwem przejętej po PPH WOMIR oraz rozszerzonej przez nas, sieci hurtowni na terenie całego kraju. Prowadzimy wymianę handlowe nasion w luzie z Polskimi firmami hodowlanymi.

Specjalizujemy się także w wytwarzaniu kwalifikowanego materiału siewnego zbóż ozimych i jarych oraz poplonów. Nasiona te trafiają na rynek Polski i Unii Europejskiej.

Kontynujemy prace hodowlane firmy WOMIR utrzymując hodowlę 14 odmian: warzyw, zbóż i roślin poplonowych. Prowadzimy badania nad nowymi odmianami.

Naszym klientom proponujemy dogodne warunki płatności oraz doradztwo w zakresie poznania specyfiki danej odmiany.

Zapraszamy do współpracy handlowców i producentów po zapoznaniu się z naszą ofertą asortymentową.

© Graffi Studio - 2009

VERA - AGRA Sp. z o.o.

tel: /71/ 384-80-21
fax: /71/ 384-80-22
e-mail: biuro@womir.pl

Guzowice 14
56-330 Cieszków
NIP 6721943539